Pts - Cts 09:00 - 18:30         Ataşehir
TR   /   EN

HASTA GÖRÜŞLERİ


Eşim,kardeşlerim,ben fazla uzatmadan sevgili doktorumuz Ozan Bey e teşekkürlerimizi sunuyoruz.Titiz ilgili sürekli takipde olması ve işini iyi yapan harika bi DOKTOR .Tekrar ağrısız muayenelerde görüşmek üzere :).Sevgiler

OYA KAPLAN


Hasta Görüşleri | Emre Sevinç

En küçük ağrı sızı duymadan, büyük rahatsızlığımı gideren başta Dr. Ozan Bey olmak üzere bekleme salonunda bizleri güler yüzleriyle karşılayan tüm arkadaşlara sonuz teşekkürler.

EMRE SEVİNÇ


Hasta Görüşleri | HİDAYET BABACAN

Öncelikle dişçi koltuğunda çok gergin olan biriyim. Burayı sadece bir değil birkaç kişiden tavsiye olarak duydum, ilk muayeneden 2 yıl sonra cesaret edip koltuğa oturdum. Ozan Bey'in dişime dolgu yaparken uyuduğuma, implant yapılırken de sanki dişimi sadece fırçalar gibi hissettirdiğine o koltuğa oturmadan inanamazsınız. Berber koltuğundan daha rahat ve konforlu. Korkanlar hiç korkmasın

HİDAYET BABACAN


Hasta Görüşleri | Zeynep Güzin Aydoğdu

Diş Doktorum Ali Ozan Zencircioğlu'na kızım Yasemin Aydoğdu'nun tavsiyesiyle gittim. On gündür dişim ağrıyordu. Diş filminin sonucunda; porselen kaplı dişimde iltihap vardı. Ben çekin bu ağrıdan kurtulayım dedim. Doktorum Ali Ozan bey , porseleni arkadan oyar , kanal tedavisi yapar sonra kapatırız dedi. Aynen öyle yaptı. Önce antibiyotik verdi. Sonra diş tedavisine başladı. Kanal Tedavisi değil de sanki kalp ameliyatı yapar gibi , çok ilgilendi. Belki 50 tane iğne çubukları sokarak , sinir uçlarını, iltihapı aldı. Geçici dolgu yaptı. Bu işlem üç kere oldu. Iyice iltihap , çekilince gerçek dolguyu yaptı. Baştan çok korkuyordum. Sonra emin ellerde olduğuma inandım. Diş doktorum, yanında çalışan personele , gösterdiği yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Allah işlerini , rızıklarını bol etsin. Hayırlı işleri olsun.

ZEYNEP GÜZİN AYDOĞDU


Hasta Görüşleri | Gökhan Topoğlu

Güvenli ve huzurlu bir şekilde diş hekimine gidiyorum. İnovadent'in ve tüm personelinin bana hissettirdiği duygu budur. İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.

GÖKHAN TOPOĞLU


Sabırla ve işini severek yapan doktor Ali Ozan Bey, doktor Bekir Bey ve tüm saglık personeline gönülden tesekkür ederim.

ÖZGE İPEK


Hasta Görüşleri | Murat Aslan

İşinize olan sevginiz ve bana olan sabrınız için sevgili Bekir, Ali Ozan ve İnovadent ailesi hepinize sonsuz teşekkürler...

MURAT ASLAN


Hasta Görüşleri | Burcu Bildikseven

Kısa bir süre önce bizzat deneyimlemiş ve diş ile ilgili her türlü işlemden aşırı korkan biri olarak söylüyorum, oldukça rahat ve acısız bir süreçti. Ve kanal tedavisiyle dişimi kurtardığınız için de ayrıca teşekkür ederim.

BURCU BİLDİKSEVEN


Uzun yıllarını Avrupa yakasında geçirmiş biri olarak ataşehir e taşındığımda hangi kliniği seçeceğim konusunda kararsızdım. Ancak inovadent ekibinin güler yüzüyle karşılaşınca seçimimin doğru olduğunu anladım. Her gelişimde nazımı çeken ve bana özveriyle yardımcı olan Dr Bekir bey ve Dr Ozan bey başta olmak üzere tüm ekibe ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki Varsınız

BÜŞRA NİZAM


Bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştığım inovadent ailesine çok teşekkür ederim. Alanlarında profesyonel ve titiz olduğu kadar güleryüzlü ve sıcak bir ekibe sahipler. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum..

NECİP BULUT

GÖRÜŞÜNÜZÜ BİLDİRİN